Lista i mapa szlaków :: Tabela szlaków :: O serwisie :: Nie wiesz, co to ZWA albo U3?

SplyWWW wersja 3

SplyWWW to projekt, który ma ambicje bycia aktualnym, nowoczesnym i przyjaznym kajakarzom przewodnikiem po polskich szlakach. Postawiliśmy sobie trzy główne cele:

  1. Opisy mają być aktualne
  2. Integracja z systemem lokalizacji GPS
  3. Współpraca wielu kajakarzy przez Internet

Wszystko to chcemy osiągnąć poprzez stworzenie całkowicie darmowego serwisu, który będzie opierał się na pracy społecznej miłośników polskich kajakowych szlaków.

Nowa wersja jest wynikiem przeprojektowania bazy danych, całkowitego przepisania oprogramowania - wszystko to w celu uczynienia SplyWWWu łatwiejszym, przyjaźniejszym dla użytkowników i opiekunów szlaków.

Jak można pomóc?

Jeśli znalazleś drobny błąd w opisie któregoś ze szlaków, najprościej będzie jeśli wypełnisz formularz zgłaszania poprawek.

Jeżeli znasz dobrze szlak, którego jeszcze nie ma w SplyWWWie, albo w którymś z opisów jest bardzo wiele błędów - najlepiej będzie jeśli wykorzystasz program AOS. Służy on właśnie do przygotowywania i poprawiania opisów zgodnie z formatem SplyWWWu. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie o AOS.

Masz informatyczne zacięcie, interesuje Cię budowa i rozwój SplyWWWu - przeczytaj techniczny opis projektu, zapisz się na naszą listę dyskusyjną . Na oferty pomocy i wszelkie uwagi czekamy pod adresem: k4w@kajak.org.pl.

 
 

Materiał pochodzi z serwisu
kajak.org.pl